مهاجرت از طریق انتخاب استانی

اغلب ایالت‌های کانادا به موجب قراردادی که با دولت کانادا منعقد کرده‌اند می ‌توانند به طور مستقیم اقدام به گزینش مهاجر کنند.

کسی که می خواهد به عنوان منتخب یک ایالت کانادا ویزای اقامت دائم کانادا را کسب کند باید تجربه کاری، تحصیلات، و مهارت هایی را دارا باشد که بتواند مشارکتی آنی در توسعه اقتصادی ایالت یا ناحیه‌ای که  قصد مهاجرت به آن را دارد، داشته باشد. ایالت‌هایی که در حال حاضر در این برنامه مشارکت دارند عبارتند از:

آلبرتا
مانیتوبا
ساسکاچوان
نیوبرانزویک

نواسکوشا

پرنس ادوارد آیلند
اُنتاریو
بریتیش کلمبیا
نیوفونلند و لابرادور
یوکان

اگر قصد دارید به عنوان منتخب یکی از ایالت‌های نامبرده شده برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید باید ابتدا فرایند گزینش خاص ایالت/ناحیه مورد نظر را طی کنید و پس از آنکه به عنوان منتخب ایالت/ناحیه مذکور پذیرفته شدید، همانند سایر متقاضیان اقامت دائم کانادا، فرم تقاضانامه و سایر مدارک خود را به اداره مهاجرت کانادا ارسال و تقاضای ویزای اقامت دائم کانادا نمایید. متقاضیان مهاجرت استانی نیز همچون سایر متقاضیان اقامت دائم کانادا باید معاینات پزشکی و تحقیقات امنیتی را پشت سر بگذارند. آنها همچنین باید نشان دهند که پول کافی برای تامین مخارج زندگی در کانادا و حمایت از خود و خانواده خود پس از ورود به کانادا، در اختیار دارند.
همانگونه که مشاهده می‌نمایید 
ایالت کِبک در فهرست فوق حضور ندارد. ایالت کبک دارای یک برنامه مهاجرتی خاص خود است و بر اساس توافق‌نامه‌ای که این ایالت با دولت فدرال دارد می‌تواند متقاضیانی که تمایل به سکونت در کِبک دارند را راساً ارزیابی و گزینش کند. دولت کِبک تنها دولت ایالتی کاناداست که می‌تواند خارج از برنامه مهاجرت استانی و تحت یک برنامه مهاجرتی مختص به خود و بر اساس معیارهایی که خود در این برنامه مشخص نموده‌است متقاضیان مهاجرت به کانادا را برگزیند.

نادره قادسی با بیش از ده سال سابقه در امور مهاجرت، قادر به موفقیت در صدها مورد مهاجرتی است و با انتخاب مطمئن ترین و سریعترین  راه موجود، شما را در کسب شهروندی کانادا یاری می نماید

مهاجرت یکی از مهمترین تصمیماتی است که ممکن است در طی زندگی خود بگیرید. فرایند درخواست و اخذ ویزا، اقامت در جامعه ای ناشناخته، یافتن کاری تازه، و نهایتا شروع یک زندگی کاملا جدید، همگی می توانند چالش‌زا و مشکل آفرین باشند. بنابراین، دراختیار داشتن ابزار لازم جهت مواجه هوشمندانه و درست با چالش‌ها و رفع موانع و مشکلات احتمالی برای شخصی که مهاجرت و زندگی در کانادا  را برگزیده است، حیاتی است. سازمان امور نادره قادسی مفتخر است که با در اختیار داشتن پشتوانه‌ای گرانقدر از نیروی انسانی متخصص و باتجربه ابزار مذکور را دراختیارتان قرارداده و به عنوان مشاوری مورد اعتماد شما را در طی  موفقیت آمیز مسیری که انتخاب کرده اید همراهی کند

 

Consultant Identification: R410927

JoomShaper